Lampy do aut terenowych

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Lampy do aut terenowych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Auta terenowe, czyli pojazdy przeznaczone do jazdy po trudnych i wymagających terenach muszą być odpowiednio wyposażone, aby poradziły sobie w każdych warunkach. Jednym z elementów, o które trzeba zadbać w pierwszej kolejności są lampy, które muszą dobrze oświetlać całą drogę podczas jazdy nocą. Z tego względu do lamp zamontowanych fabrycznie warto dodać kilka dodatkowych, które pozwolą na dobre doświetlenie terenu, co pomoże uniknąć wypadków oraz wywrotek.

Jakie lampy do auta terenowego warto wybrać?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje oświetlenia, które najczęściej montuje się w samochodach terenowych. Są to lampy dalekosiężne oraz robocze. Lampy o dalekim zasięgu rozjaśniają obszar znajdujący się nawet bardzo daleko od źródeł światła. W zależności od modelu może to być nawet odległość wynosząca 1900 m. Zapewniają one nie tylko wysoki komfort jazdy oraz bezpieczeństwo, ale także często wykorzystywane są do tego, aby oświetlić miejsce rozbicia namiotów. Tego rodzaju oświetlenie można znaleźć na stronie https://detoxled.pl/lampy-dalekosiezne-led-c-34.html. W ofercie sklepu znajdują się lampy dalekosiężne o różnej mocy oraz rozmiarach.

Drugim rodzajem oświetlenia, w które warto wyposażyć terenówkę są lampy robocze. Dają one zdecydowanie bardziej rozproszoną wiązkę światła, która dobrze rozświetla obszar dookoła samochodu, ale na krótkim dystansie. Jest ono wykorzystywane przede wszystkim podczas wykonywania prac wokół samochodu po zmroku, takich jak wymiana koła lub korzystanie z wyciągarki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Naturalna witamina C
Naturalna witamina C
Jeszcze do niedawna zalecana dawka witaminy C ustanowiona przez Światową Organizację Zdrowia wynosiła 200 mg dziennie dla dorosłego człowieka. Była […]
Polecamy