Urządzenia dla programistów i firm software’owych

W ofercie firmy MicroMade znajdują się urządzenia dla firm software’owych elektroniczne przeznaczone głównie dla programistów i firm tworzących własne oprogramowanie. Warto wśród nich wymienić klucze sprzętowe, rejestratory czasu pracy w formie OEM, terminale, czytniki RFID oraz inne produkty, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dużą funkcjonalnością. Wszystkie produkty spełniają powierzone zadanie w sposób zgodny z przeznaczeniem i istnieje możliwość ich adaptacji zależnie od wyboru.

Klucze sprzętowe USB

W ofercie MicroMade znajdują się między innymi klucze sprzętowe, które stanowią jeden z najbezpieczniejszych sposobów zabezpieczenia oprogramowania. Działanie kluczy jest dość proste. Użytkownik komputera i zarazem właściciel aplikacji przed jej uruchomieniem musi do jednego z portów USB włożyć klucz sprzętowy, wówczas funkcje programu zostaną odblokowane, umożliwiając jego pracę. W przeciwieństwie do innych systemów zabezpieczeń klucz jest szyfrowany z siłą 3DES i został wyposażony w bezpieczną pamięć nieulotną oraz wiele dodatkowych algorytmów, dzięki którym może pełnić funkcję Trusted Pary – strony zaufania. Brak wymogów względem instalacji sterowników powoduje, że klucz sprzętowy działa w zasadzie zupełnie bezobsługowo.

Terminale MicroMade

W sklepie MicroMade można znaleźć także terminale o bardzo wysokiej klasie wykonania, które mogą służyć do prezentacji programów wymagających bezpośredniej interakcji z użytkownikiem, dlatego znajdą zastosowanie w większości instalacji przemysłowych. Z powodzeniem stosuje się je w automatyce budynkowej w wielu aplikacjach, w saunach, siłowniach, sklepach i obiektach sportowych.

Czytniki RFID dla programistów i firm software’owych

Wśród czytników RFID dostępnych w sklepie MicroMade znajdują się urządzenia dla firm software’owych przeznaczone do większości rodzajów instalacji. Mogą służyć jako elementy identyfikacyjne w systemach kontroli dostępu, jako element ułatwiający obsługę kart lojalnościowych, jak i do automatyki przemysłowej, do obiektów sportowych ze zautomatyzowaną obsługą, a także do setek innych instalacji. Dostępne modele różnią się głównie interfejsem – USB, RS232, RS485 oraz Wiegand oraz częstotliwością pracy. Modele z interfejsem USB podłączane są bezpośrednio do komputerów przy pomocy odpowiedniego kabla, z interfejsem RS232 do np. sterowników automatyki przemysłowej. Interfejs Wiegand zapewnia możliwość podłączenia czytnika RFID do kontrolerów innych producentów, a RS485 to zalecany standard przesyłu danych (szeregowych) na większe odległości. Czytniki różnią się także częstotliwością – 125 kHz w standardzie Unique oraz 13,56 MHz w standardzie Mifare.

Rejestratory RCP (rejestratory czasu pracy)

W ramach swojej aplikacji można wykorzystać także rejestratory czasu pracy w wersji OEM, które mogą z powodzeniem współpracować z różnego typu modułami czasu pracy w programach kadrowo-płacowych.

Wszystkie urządzenia dla programistów można także zaadaptować do danej instalacji, np. poprzez spersonalizowanie oprogramowania, zmianę wyglądu płyt czołowych i innych detali mogących wpłynąć na zastosowanie naszych produktów.

W MicroMade znajdują się między innymi urządzenia dla programistów oraz firm software’owych. Warto zobaczyć je wszystkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − dwa =