Urządzenia dla programistów i firm software’owych

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Urządzenia dla programistów i firm software’owych
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W ofercie firmy MicroMade znajdują się urządzenia dla firm software’owych elektroniczne przeznaczone głównie dla programistów i firm tworzących własne oprogramowanie. Warto wśród nich wymienić klucze sprzętowe, rejestratory czasu pracy w formie OEM, terminale, czytniki RFID oraz inne produkty, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dużą funkcjonalnością. Wszystkie produkty spełniają powierzone zadanie w sposób zgodny z przeznaczeniem i istnieje możliwość ich adaptacji zależnie od wyboru.

Klucze sprzętowe USB

W ofercie MicroMade znajdują się między innymi klucze sprzętowe, które stanowią jeden z najbezpieczniejszych sposobów zabezpieczenia oprogramowania. Działanie kluczy jest dość proste. Użytkownik komputera i zarazem właściciel aplikacji przed jej uruchomieniem musi do jednego z portów USB włożyć klucz sprzętowy, wówczas funkcje programu zostaną odblokowane, umożliwiając jego pracę. W przeciwieństwie do innych systemów zabezpieczeń klucz jest szyfrowany z siłą 3DES i został wyposażony w bezpieczną pamięć nieulotną oraz wiele dodatkowych algorytmów, dzięki którym może pełnić funkcję Trusted Pary – strony zaufania. Brak wymogów względem instalacji sterowników powoduje, że klucz sprzętowy działa w zasadzie zupełnie bezobsługowo.

Terminale MicroMade

W sklepie MicroMade można znaleźć także terminale o bardzo wysokiej klasie wykonania, które mogą służyć do prezentacji programów wymagających bezpośredniej interakcji z użytkownikiem, dlatego znajdą zastosowanie w większości instalacji przemysłowych. Z powodzeniem stosuje się je w automatyce budynkowej w wielu aplikacjach, w saunach, siłowniach, sklepach i obiektach sportowych.

Czytniki RFID dla programistów i firm software’owych

Wśród czytników RFID dostępnych w sklepie MicroMade znajdują się urządzenia dla firm software’owych przeznaczone do większości rodzajów instalacji. Mogą służyć jako elementy identyfikacyjne w systemach kontroli dostępu, jako element ułatwiający obsługę kart lojalnościowych, jak i do automatyki przemysłowej, do obiektów sportowych ze zautomatyzowaną obsługą, a także do setek innych instalacji. Dostępne modele różnią się głównie interfejsem – USB, RS232, RS485 oraz Wiegand oraz częstotliwością pracy. Modele z interfejsem USB podłączane są bezpośrednio do komputerów przy pomocy odpowiedniego kabla, z interfejsem RS232 do np. sterowników automatyki przemysłowej. Interfejs Wiegand zapewnia możliwość podłączenia czytnika RFID do kontrolerów innych producentów, a RS485 to zalecany standard przesyłu danych (szeregowych) na większe odległości. Czytniki różnią się także częstotliwością – 125 kHz w standardzie Unique oraz 13,56 MHz w standardzie Mifare.

Rejestratory RCP (rejestratory czasu pracy)

W ramach swojej aplikacji można wykorzystać także rejestratory czasu pracy w wersji OEM, które mogą z powodzeniem współpracować z różnego typu modułami czasu pracy w programach kadrowo-płacowych.

Wszystkie urządzenia dla programistów można także zaadaptować do danej instalacji, np. poprzez spersonalizowanie oprogramowania, zmianę wyglądu płyt czołowych i innych detali mogących wpłynąć na zastosowanie naszych produktów.

W MicroMade znajdują się między innymi urządzenia dla programistów oraz firm software’owych. Warto zobaczyć je wszystkie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najważniejsze informacje o zwrocie prowizji bankowej
Najważniejsze informacje o zwrocie prowizji bankowej
Wzięcie kredytu wiążę się z jego comiesięcznym spłacaniem w ustalonej racie lub też spłacić je przed terminem, gdy uznamy, że […]
Polecamy