Rocznica, czyli jak spędzić wyjątkowy dzień?

Wypoczynek
j-a-k
Rocznica, czyli jak spędzić wyjątkowy dzień?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rocznica pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku, czy ślubu. W roku jest mnóstwo okazji do świętowania. Warto celebrować te chwile i sprawić, by zostały w pamięci na długo. Jednak jak zorganizować ten dzień, by był naprawdę godny zapamiętania?

Romantyczna kolacja – uniwersalny pomysł na wyjątkowy dzień

„Przez żołądek do serca” – w tym popularnym powiedzeniu jest mnóstwo prawdy. Romantyczna kolacja to zawsze dobry pomysł. Warto zadbać o to, aby w posiłkach znajdowały się afrodyzjaki, np. owoce morza, lubczyk, czekolada, imbir, ananas. Nieważne, czy będzie to czas spędzony w domu, czy w wykwintnej restauracji. Nieważne, czy sami przygotujemy dania, czy zamówimy gotowe. Liczy się to, jak zaangażujemy się, by zauroczyć ukochaną osobę. Z pewnością dobrym elementem zaskoczenia będzie upominek. Dla mężczyzny może to być zegarek, a dla kobiety, np. kolczyki pozłacane.

Podróż – pomysł dla lubiących przygody

Świetnym sposobem na upamiętnienie rocznicy jest podróż. Pozwoli na odpoczynek, odcięcie się od codziennych spraw i przeżycie niezwykłej przygody. To szansa, aby zobaczyć nowe miejsca i spędzić czas tylko we dwoje. W zależności od preferencji można zdecydować się na aktywną podróż pełną atrakcji (zwiedzanie, spektakle teatralne, rejs statkiem, lot balonem) lub postawić na wylegiwanie się na plaży i pełen relaks (masaż, zabiegi w spa). Jeśli chcemy, aby rocznica wywoływała tylko dobre wspomnienia warto sposób jej spędzenia dobrać do charakteru oraz temperamentu swojego i ukochanej osoby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie korzyści płyną ze stosowania olejków CBD?
Jakie korzyści płyną ze stosowania olejków CBD?
Olejki CBD cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma się temu co dziwić, bo pomagają nam zadbać o stan naszego […]
Polecamy