Susz do aromaterapii

Aromaterapia to forma ziołolecznictwa polegająca na wdychaniu olejków eterycznych i substancji zawartych w różnych ziołach. Do tego celu można bez problemu wykorzystać vaporizery przenośne – przede wszystkim modele zapewniające stosunkowo niską temperaturę oraz wyposażone w funkcję jej regulacji w komorze. Do inhalacji nadaje się doskonale m.in. susz CBD Silver Haze, wyróżniający się bardzo wyraźnym zapachem kwiatów konopi. Kupimy go na https://konopnechmury.pl/produkt/susz-cbd-cbweed-super-silver-haze/.

Warto eksperymentować

Ogromną zaletą aromaterapii za pomocą vaporizera jest to, że takie urządzenie można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, co pozwala na dyskretną inhalację nawet na przystanku autobusowym. Poza tym zioła przyswajane w formie pary uzyskanej w procesie waporyzacji oddziałują na organizm znacznie efektywniej i silniej, aniżeli w postaci zwykłych naparów. Istnieje niezmiernie szeroki wybór różnorodnych mieszanek aromaterapeutycznych, które nadają się do zastosowania. Każda z nich posiada odmienne właściwości prozdrowotne i daje nieco inne efekty, ale większość pomaga się skutecznie odprężyć, ułatwia zasypianie, poszerza funkcje poznawcze, a na dodatek gwarantuje znakomite doznania smakowe oraz zapachowe.

Z popularnych roślin polecane są np.: babka lancetowata, bazylia azjatycka, chmiel zwyczajny, dziurawiec, eukaliptus, kocimiętka właściwa, lawenda wąskolistna, mięta pieprzowa, melisa, tymianek, werbena i szałwia lekarska. Można też wykorzystać susz z konopi odznaczający się niską zawartością THC. Przykładem jest choćby odmiana Gorilla Blue, dostępna w tym sklepie internetowym: https://konopnechmury.pl/produkt/susz-cbd-cbweed-gorilla-glue/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × pięć =