Zalety korzystania z przesyłek paletowych

Biznes i finanse
j-a-k
Zalety korzystania z przesyłek paletowych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czym są przesyłki paletowe?

Przesyłki paletowe jak sama nazwa wskazuje, to takie przesyłki, które umieszczane są na paletach. Z tego względu, są to paczki o dużym gabarycie, ważące zazwyczaj ponad 50 kg oraz o wymiarach wykraczających poza te standardowe. W taki sposób kurierom jest łatwiej i bezpieczniej przewozić różnego rodzaju ładunki.

Wśród najczęściej przewożonych w ten sposób ładunków są sprzęty AGD, takie jak lodówki, pralki, gazówki czy zmywarki. Transportowane są również duże, ciężkie sprzęty RTV np. telewizory. Mogą w nich być przewożone także części samochodowe, materiały budowlane oraz meble. Są też doskonałym rozwiązaniem jeśli chodzi przesyłki zbiorowe, ponieważ dzięki swojej olbrzymiej pojemności i wytrzymałości, umożliwiają przewożenie dużej liczby ładunków.

Jakie są zalety z korzystania z przesyłek paletowych?

Zalety korzystania z tego rodzaju przesyłki kurierskiej są ogromne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wysyłać paczki o dużych gabarytach na teren całego świata. Najważniejsze jest to, że Twoja przesyłka będzie całkowicie bezpieczna, oraz dostarczona w bardzo krótkim odstępie czasowym. Paleta do Czech potrafi dojść już w ciągu 3 dni od jej nadania!

Ile wynosi średni czas i cena transportu za przesyłkę paletową?

Czas transportu przesyłki paletowej jest błyskawiczny. Na terenie kraju oczekiwany ładunek potrafi dojść w ciągu jednego dnia od czasu jego nadania. Nawet międzynarodowe wysyłki, dostarczane do innego państwa potrafią zostać doręczone w przeciągu od 2 do 5 dni. Przesyłka paletowa do Czech może ważyć aż 1000 kg. Średni koszt za wysyłkę przesyłki paletowej liczącą np. 350 kg wynosi ok. 700 zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak powstaje prąd z węgla? Prosta odpowiedź
Jak powstaje prąd z węgla? Prosta odpowiedź
Węgiel jest obfitym, niedrogim i geograficznie rozpowszechnionym paliwem, które może być wykorzystywane bezpośrednio jako paliwo stałe lub przekształcone w paliwa […]
Polecamy