Jak samemu stworzyć fryzurę niczym z salonu fryzjerskiego?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak samemu stworzyć fryzurę niczym z salonu fryzjerskiego?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fryzury męskie podlegają modom, podobnie jak uczesania dla pań. Coraz częściej również mężczyźni dostrzegają znaczenie fryzury dla kształtowania swojego spójnego wizerunku. Wielu panów chce mieć elegancką, zadbaną fryzurę, która każdego dnia wyglądałaby tak, jak w chwili wychodzenia z salonu fryzjerskiego. W jaki sposób stworzyć taki efekt samodzielnie, w warunkach domowych?

Odpowiednie akcesoria do pielęgnacji fryzury

Niezależnie od tego, czy fryzura jest całkiem krótka czy włosy są nieco dłuższe, konieczne jest nabycie odpowiednich akcesoriów. Nie sposób przecież ułożyć włosów nie posiadając odpowiedniego grzebienia. Przyda się również szczotka. Regularne szczotkowanie wpływa korzystnie na stan skóry głowy i cebulek włosowych. Dobrze jest również zaopatrzyć się w  maszynkę do strzyżenia włosów lub trymer. Urządzenia te nie są skomplikowane w obsłudze i pozwolą na dokonanie niewielkich poprawek kształtu fryzury we własnym zakresie. Odpowiednie akcesoria, a także kosmetyki do pielęgnacji włosów bez trudu kupić można na https://beardfactory.pl/wlosy/kosmetyki-do-stylizacji.

Jakie kosmetyki pozwolą stworzy modną fryzurę?

Po pierwsze, panowie powinni zainwestować w specjalny szampon i odżywkę do włosów. Preparaty dedykowane mężczyznom zawierają składniki pobudzające pracę cebulek włosowych i zmniejszające problem przedwczesnego wypadania włosów. Zdrowe włosy zawsze wyglądają lepiej. Przydatne będą również pianki oraz żele lub woski, pozwalające na utrwalenie ułożonej fryzury. Samodzielna pielęgnacja nie zastąpi wizyty u fryzjera, pozwala jednak na dłuższe utrzymanie efektu fryzury prosto z salonu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje kabin prysznicowych
Rodzaje kabin prysznicowych
Chociaż prysznic nie daje takiego komfortu jak wanna, jest nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej współczesnej łazienki. Pozwala zmniejszyć ilość zużywanej […]
Polecamy