Jak urządzić jadalnię na niewielkim metrażu?

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Jak urządzić jadalnię na niewielkim metrażu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mimo że aranżacja małych przestrzeni potrafi nieść ze sobą pewne wyzwania, funkcjonalne i stylowe urządzenie małego mieszkania wcale nie musi być problemem. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na parę aspektów przy planowaniu wystroju wnętrza. Wtedy nawet mniejszy metraż może sprawiać wrażenie jasnej i otwartej, a zarazem przytulnej przestrzeni. Pod uwagę należy wziąć zarówno barwy, jakie będą dominować, jak i odpowiednie meble.

Estetyka i funkcjonalność

Urządzając jadalnię o niewielkim metrażu, należy zwrócić uwagę na układ pomieszczenia. Aby rozwiązanie było jak najbardziej funkcjonalne, warto jadalnię połączyć z kuchnią lub salonem, zyskując w ten sposób kilka metrów cennej przestrzeni. Jeżeli chodzi o umeblowanie, absolutną podstawą jest stół jadalny i komplet krzeseł. Przeglądając witrynę https://domodeo24.pl/pol_m_DOM_SALON_STOLY-I-STOLIKI_STOLY-DO-JADALNI-517.html, nie sposób nie zauważyć, że obecnie modne są praktyczne stoły z blatem z płyty oraz metalowym stelażem. Wybrać można też stoły z okrągłym blatem, które również pozwalają zaoszczędzić trochę miejsca. Jeżeli chodzi o kolorystykę, wystrój powinien być przede wszystkim spójny. Warto postawić na kilka ciekawych akcentów, jednak całość powinna komponować się z resztą otwartej przestrzeni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Praktyczne rozwiązania aranżacyjne w jadalni
Praktyczne rozwiązania aranżacyjne w jadalni
W dzisiejszych czasach jadalnia rzadko jest już osobnym pomieszczeniem. Wraz ze wzrostem popularności otwartych przestrzeni i mieszkań typu studio coraz […]
Polecamy