Jakie wózki oferują wypożyczalnie medyczne?

Zdrowie i forma
j-a-k
Jakie wózki oferują wypożyczalnie medyczne?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy mamy w domu chorego, który potrzebuje specjalistycznego sprzętu, najlepiej wypożyczyć takie urządzenie w wypożyczalni. Oferują dzisiaj one szeroki wybór rzeczy przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Często poszukiwane są wózki inwalidzkie.

Znajdują swoje zastosowanie zarówno w przypadku ludzi z ciężkimi schorzeniami, jak i tych, którzy są tymczasowo unieruchomieni w wyniku urazu. Wózki ortopedyczne takie jak te https://medistuff.pl/wypozyczalnia-sprzetu-medycznego/wozek-ortopedyczny/ są często używane przez osoby po wypadkach. Pomagają w szybszej rekonwalescencji dzięki regulacji nachylenia oparcia.

W ofercie takich firm znajdują się również pojazdy elektryczne. Są one przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami zarówno rąk, jak i nóg. Wykorzystywane są też przez ludzi starszych, którzy używają ich na przykład w celu dojazdu do sklepu.

Jeszcze inną kategorią są wózki specjalistyczne. Szeroki wybór takich urządzeń pozwala na dostosowanie rodzaju do konkretnego schorzenia. Te wyposażone w stabilizatory pionizacyjne pomagają dość do zdrowia po wypadkach.

Inne produkty

Chory, który spędza czas w domu potrzebuje większej liczby akcesoriów do uzyskania komfortu życia. W wypożyczalniach możemy więc otrzymać przenośne toalety, czy balkoniki ułatwiające spacerowanie. Dla osób mieszkających na wyższych piętrach przydatne mogą być schodołazy. Być może jednak lepszym wyborem będą podjazdy lub rampy do schodów.

Łóżka ortopedyczne sprawdzą się w przypadku chorych ze skłonnością do powstawania odleżyn. Można też wynająć nawet tak z pozoru osobistą rzecz, jak aparat słuchowy. Wiele z tych urządzeń można zamówić na medistuff.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak palić ulubione mieszanki ziołowe?
Jak palić ulubione mieszanki ziołowe?
Wybranie mieszanki ziołowej spośród wielu dostępnych na rynku to dopiero początek drogi do przyjemności i możliwości relaksu, jaki daje jej […]
Polecamy