Najczęstsze błędy z zakresu hybrydowego manicure

Zdrowie i forma
j-a-k
Najczęstsze błędy z zakresu hybrydowego manicure
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o zadbanych dłoniach i lakierze, który nie odpryskuje przez długie tygodnie. Taką możliwość daje nam manicure hybrydowy, niestety nie każda kosmetyczka wykonuje go poprawnie. Jednym z podstawowych błędów popełnianych w salonach jest nieodpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Ważne aby poprzedni lakier dokładnie usunąć, a paznokieć zmatowić i odtłuścić. Drugim poważnym błędem jest niedokładne wycięcie skórek. Przy użyciu zwykłych cążków nie zrobimy tego idealnie, o wiele lepiej sprawdzają się profesjonalne frezarki. Szeroką ofertę sprzętu do wykonywania manicure hybrydowego znajdziemy m.in. na stronie: https://duogel.pl/pl/18-urzadzenia. Trzecią, bardzo częstą wpadką jest nie domalowywanie wolnego brzegu paznokcia, przez co lakier szybko zaczyna odpryskiwać.

Na co zwrócić uwagę?

Kiedy udamy się do manicurzystki warto patrzeć na to co robi. Trzeba zwrócić uwagę na wcześniej wspomniane przygotowanie płytki i skórek wokół paznokcia. Dobrze jest przyjrzeć się lakierom hybrydowym, które będą używane do całej procedury. Zapewne wszyscy kojarzą, co najmniej dwie, bardzo znane marki, obecnie uważane za najlepsze w branży kosmetycznej. Ważny jest również sposób nakładania preparatu. Aplikacja lakieru powinna odbywać się w kolejności: baza, kolor, top, jego warstwy muszą być równe, cienkie i nie może zlewać się na skórki. Istotny jest też czas utwardzania, większość salonów korzysta obecnie z lamp UV LED, w których czas ten jest krótszy niż w poprzednich modelach. Poprawnie wykonany manicure hybrydowy trzyma się nawet trzy tygodnie, a do jego ewentualnej wcześniejszej zmiany zmusi nas jedynie nieestetyczny odrost lub kolor, który się znudził.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobierać sukienki xxl do figury?
Jak dobierać sukienki xxl do figury?
Wiele kobiet z powodu posiadania dodatkowych kilogramów ma spory problem z doborem odpowiedniej sukienki. Istotne jest bowiem, aby taka kreacja […]
Polecamy